Розклад сеансів та
інформація про
КІНОЗАЛ "ЧАС КІНО"


Електронний
каталог
Пошук книжок
Пошук періодичних
видань
Заклади культури клубного типу
- ПК «Мінерал»
- ПК «Юність»
- БК ім.А.Могильницького
- НД «Просвіта»
- Клуб житлового масиву Хотінь
КЗ «Музейно-виставковий центр»
- Краєзнавчий музей Калущини
- Арт-галерея
- Музей - оселя родини І.Франка
- Виставкова зала
- Меморіальний музей "Калуська в'язниця"
КЗ «Централізована бібліотечна система»
- Центральна бібліотека ім.Тараса Шевченка
- Бібліотека-філія №1
- Бібліотека-філія №2
- Бібліотека-філія №3
- Центральна дитяча бібліотека
www.jun-biblioteka.at.ua
Навчальні заклади у сфері культури
- Калуська дитяча музична школа
 
Конкурси

Конкурс на заміщення
вакантних посад
керівників закладів культури

   
'.$mui_goBack.' Повернутись назад
 

Клуб житлового масиву Хотінь

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КЛУБ ЖИТЛОВОГО МАСИВУ ХОТІНЬ

Графік роботи:

Понеділок, П’ятниця 13:00 – 21:00

Вівторок. Середа, Субота, Неділя 10:00 – 21:00

Четвер 18:00 – 21:00 

Клуб житлового масиву Хотінь було побудовано в 1933 році завдяки активності аматорів тоді ще села. Організувавши театральну трупу, жителі їздили по селах Калуського району та околиці з виставами, заробляючи кошти на будівництво читальні, яка згодом стала клубом. Одразу ж при клубі співочі і талановиті родини створили аматорський хор та назвали "Родиною", який фінансувався з місцевого бюджету, а також організували аматорський духовий оркестр що діє і до сьогодні на громадських засадах, ще при клубі діяв жіночий ансамбль "Візерунок" і новостворений чоловічий квартет. По сьогодні діють любительський клуб за інтересами "Надвечір'я" та любительський клуб художнього читання "Дивослово" на громадських засадах. Раніше було організовано фольклорно-обрядовий театр "Оберіг", який також фінансується з місцевого бюджету. У 2012 році як любительське об’єднання було створено молодіжну християнську спільноту «Дар». За роки свого існування клуб житлового масиву Хотінь виховав не одне покоління любителів мистецтва і аматорів.

Клуб ж/м Хотінь – є культуно-освітнім закладом, що діє з метою створення умов для розвитку аматорського мистецтва, духовного розвитку та організації дозвілля населення, реалізує основні завдання державної політики в галузі культури, задоволення культурних потреб і організації відпочинку населення.

Клуб ж/м Хотінь у своїй діяльності керується Конституцією України, законодавчими та нормативно-правовими актами України, наказами центрального та місцевого органу виконавчої влади в галузі культури, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, цим Положенням.

Структура закладу:

Колективи на бюджетній основі:
а) аматорськийвокальний ансамбль «Небовзори», керівник А. Ляхович
б) фольклорно-обрядовий театр "Оберіг", керівник О. Воробець
Колективи на громадських засадах:
а) аматорськийдуховий оркестр, керівник Р. Драган
б) любительський клуб за інтересами "Надвечір'я", керівник О. Воробець
в) молодіжнахристиянськаспільнота «Дар», керівник А. Ляхович
г) любительськеоб'єднання "Активіст", керівник Н. Стремінський

Головними завданнями клубу є:
  • Розвиток жанрів аматорського мистецтва, розкриття творчих здібностей дітей, людей;
  • Збереження та розвиток української культури та культури національних меншин, що проживають на території ж/м;
  • Створення відповідних умов для дозвіллєвого спілкування, відпочинку та розваг;
  • надання методичної допомоги аматорським колективам, гурткам і клубам, які її потребують, а також громадянам з питань культурно-дозвілллєвої діяльності.

Робота клубу спрямована здебільшого на реалізацію культурно-мистецьких проектів, які в більшій мірі стосувались роботи з молоддю. Зокрема посилилась співпраця з школою та церквою. Було проведено ряд заходів саме в ЗОШ №9. Я вважаю, що така співпраця підвищує ефективність роботи по всіх напрямах виховання.

Протягом року проводились бесіди, диспути, круглі столи, вечори пам’яті, зустрічі з цікавими людьми Калущини, історичні години, концертні та танцювально-розважальні програми, вечори відпочинку для молоді. Кожен захід несе в собі певну мету – формування в учнів комплексу особистісних якостей та рис характеру, які є основою специфічного способу мислення та спонукальною силою повсякденних дій, учинків, поведінки, задоволення потреб у спілкуванні, спільній діяльності з метою реалізації виховних інтересів, передбачає формування в людини уважного ставлення до проблем навколишнього середовища, формування у вихованців моральної свідомості, стійких моральних якостей, моральних потреб, розвиток почуття патріотизму, вироблення умінь співпереживати оточуючим, співчувати іншим людям через розвиток почуття поваги до них, шанобливого ставлення до старших, слабших.

Матеріально-технічна база клубу ж/ м Хотінь

Приміщення складається із залу, костюмерної, коридору, другого поверху. Загальна площа 295 м2. Опалення газове (котел+батереї). Костюмерне оснащення: народні та різдвяні костюми. Техніка: звукопідсилювана апаратура (2 колонки, мікшер, підсилювач), освітлення сцени. Крісла у глядацькій залі – тройна 30 шт. Інструменти: 1 комплект для духового оркестру; 2 баяни.

Інформація щодо покращення матеріально - технічної бази

за 2014 - 2017 р.р.

У 2014 році було залито обмостку довкола клубу, оптимізовано і монтовано металічні секції, які відмежовують майданчики та прилеглу територію. Також було перемуровано димохід та витяжку.

В період за 2017 рік у клубі були демонтовані старі несправні та встановлено нові вхідні двері, вартістю майже 13 000 грн. В програмі Хотінських фестин міський голова І. Матвійчук зробив цінний подарунок з нагоди 85-ліття закладу вартістю 6 000 грн. - радіосистема та 2 мікрофони.


хотінь клуб.JPG
[ 1 ]
ОГОЛОШЕННЯ
22 лютого о 18:00 год.

Благодійний проект 
Мюзикл "Розхристана"

Палац культури "Юність"
вул.О.Тихого, 6

Квитки за тел. 0661078488
0980558144

 

Корисні посилання
Управління культури Івано-Франківської ОДА
Погода
Ми в соціальних мережах
 
ГОЛОВНА | ПРО УПРАВЛІННЯ | НОРМАТИВНА БАЗА | ДУХОВНЕ ЖИТТЯ | СПАДЩИНА | ТОВАРИСТВА | КОМІСІЇ | Центральна дитяча бібліотека | Калуська дитяча музична школа | Створення та підтримка сайту: